لوازم ارتوپدی

عدم موجودی
نمایش سریع

آویز دست اپتو (Opto) پارچه ای کد 4012

33,000تومان

جهت ثابت نمودن دست و بازو در شکستگی ها و بعد از اعمال جراحی  با فرم ایده آل بسیار ساده و راحت و قابل تنظیم شدن   سریع بدون ایجاد هیچ گونه ناراحتی در ناحیه گردن  تهیه شده از مواد سبک وزن  طراحی شده برای هر دو دست چپ و راست  ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

برس دست اپتو (Opto) آتل دار کشی کد 3010

42,000تومان

جهت ضرب دیدگی های خفیف دست و ادامه درمان پیچ خوردگی های ملایم مچ با اتل مناسب جهت تثبیت و جلوگیری از حرکت مچ دست..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

تنیس البو اپتو (Opto) نئوپرن کد 2065

27,000تومان

فشار مناسبی در موضع آسیب دیده فراهم کرده و نگهدارنده خوبی برای ساعد های ضعیف یا آسیب دیده می باشد کمک به معالجه و جلوگیری از تشدید صدمات بعدی حفظ گرمی و حرارت که باعث تسریع در دوره درمان می شود با اندازه مناسب برای عموم قابل استفاده برای هر دو دست چپ و راست مناسب جهت استفاده ورزشکاران..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

زانو بند اپتو (Opto) سوراخ دار کد 2023

70,000تومان

ثابت نگهدارنده کشکک زانو برای جلوگیری از تغییر مکان پیشگری از تغییرات در آسیب های احتمالی بعدی گرم نگه داشتن زانو و افزایش سرعت گردش خون درمان زانوهای در رفته و ورم مفاصل برای زانوهای ضعیف و تحت فشار سبب کاهش فشار در کشکک زانو مناسب برای تمام سایز ها..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

زانو بند اپتو (Opto) چهار فنره نئوپرن کد 2021

90,000تومان

لایه اضافی حلقه نئوپرن دور کشکک زانوبه عنوان یک لایه محافظ و ثابت کننده برای جلوگیری از تغییر مکان زانوچهار فنر مارپیچ انعطاف پذیر مشابه تاندوم ها بوده و از زانو محافظت می کندکمک به کاهش درد و ورم مفاصلحفظ و گرم کردن زانو و افزایش سرعت گردش خون..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

زانوبند اپتو (Opto) سوراخ دار پشت بسته کد 2024

52,000تومان

ثابت نگهدارنده کشکک زانو برای جلوگیری از تغییر مکان پیشگری از تغییرات در آسیب های احتمالی بعدی گرم نگه داشتن زانو و افزایش سرعت گردش خون درمان زانوهای در رفته و ورم مفاصل برای زانوهای ضعیف و تحت فشار سبب کاهش فشار در کشکک زانو..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شصت بند اپتو (Opto) با کف آتل دار کد 2068

50,000تومان

شصت بند اپتو (Opto) با کف آتل دار کد 2068..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شکم بند اپتو (Opto) تمام کش پل دار کد 3012

68,000تومان

حمایت از عضلات شکم ، عقب بردن مرکز شکم و جلوگیری از افتادگی شکم مناسب برای بعد از اعمال جراحی شکم زایمان و سزارین مورد استفاده برای سالمندانی که دچار ضعف عضلات شکم هستند کاهش درد های کمر ، پهلو و پشت..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شکم بند اپتو (Opto) مخصوص بارداری کد 1032

42,000تومان

ناحیه کمر و پایین را کاملا در بر گرفته و از فشارهایی که به دلیل حرکات جنینی بر روی ماهیچه ها و رباط های این ناحیه وارد می شود می کاهد استفاده مداوم از این کمربند بدن مادر را در وضعیت مناسبی قرار داده و باعث کاهش فشارهای ناشی از افتادگی شکم در دوران بارداری می گردد...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

شکم بند اپتو (Opto) مخصوص زیبایی کد 3011

45,000تومان

جهت فرم دادن به شکم و پهلو  مناسب برای بعد از عمل جراحی شکم ، زایمان و سزارین  کاهش درد کمر ، پهلو و پشت ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قوزبند اپتو (Opto) تمام کش کد 3013

55,000تومان

باعث تسریع در ایجاد قامتی سالم ترقوه ها را جهت تسریع بهبودی و راحتی بی حرکت نگهداری می کند وسیله ای ایده آل برای اصلاح قامت ضعیف و افتادگی شانه ها کشش شانه به عقب و تصحیح وضعیت و فرم ستون مهره ها بدون اعما فشار شدید قابل تنظیم از حالت ثبت و محکم به حالت نرم و ملایم یک یاد آور دائمی جهت نشستن ، سر پا ایستادن ، راه رفتن در حالت پشت صاف و شانه ها عق..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قوزک بند اپتو (Opto) آتل دار بلند کد 2051

75,000تومان

فنرهای مارپیچ انعطاف پذیر مشابه تاندوم ها بوده و مچ پا را محافظت می کند تراکم و راحتی را برای مچ پاهای ضعیف و یا زیاد فشار آمده فراهم می کند درد ناشی از خشکی و یا پیچ خوردگی را تسکین می دهد آزاد بودن پاشنه باعث راحتی و فشار کمتر در ناحیه تاندوم حساس و ضعیف می شود بند متحرک کاملا از محافظ جدا می شود وقتی تراکم اضافی لازم نباشد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

قوزک بند اپتو (Opto) ساده کوتاه نئوپرن کد 2053

34,000تومان

تراکم و راحتی را برای مچ پاهای ضعیف و یا زیاد فشار آمده فراهم می کنددرد ناشی از خشکی و یا پیچ خوردگی را تسکین می دهد آزاد بودن انگشت پا و پاشنه ، اجازه راحتی در حرکت را می دهد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مچ بند اپتو (Opto) سوراخ دار نئوپرن کد 2064

25,000تومان

فشار مناسبی در موضع آسیب دیده فراهم کرده و نگهدارنده خوبی برای مچ های ضعیف می باشد کمک به معالجه و جلوگیری از صدمات احتمالی حفظ گرمی و حرارت که باعث تسریع در دوره درمان می شود با اندازه مناسب برای عموم قابل استفاده برای هر دو دست چپ و راست..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پاشنه پوش اپتو (Opto) مخصوص ترک پا کد 4014

20,000تومان

محافظ پاشنه پا از ترکتوضیحات:استفاده مداوم از این محصول باعث نرم و لطیف شدن پاشنه پا میگردد...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کتف بند اپتو (Opto) یک طرفه نئوپرن کد 2066

65,000تومان

برای پیشگیری از صدمات ورزشی و اسپاسم عضلانی  قابل استفاده هنگام ورزشهای سنگین و پرتحرک قابل استفاده برای افرادی که سابقه دررفتگی شانه را دارند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کمربند اپتو (Opto) چهارفنره تمام کش کد 3019

90,000تومان

باعث ثابت نگه داشتن ماهیچه ها و رباط های کمر می گردد با فشار تدریجی که به ناحیه کمر و استخوان خارجی در قسمت انتهایی نخاع وارد می کند باعث کاهش درد می گردد مورد استفاده افرادی که دارای دیسک کمر و ناراحتی مهره ها هستند جهت افرادی که به صورت متوالی سرپا می ایستند و افرادی که بار سنگین جا به جا می کنند و … با چهار فنر از جنس پلی اتیلن..

نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)