خمیر دندان

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) شاینینگ وایت وزن 100 گرم

0تومان

خمیردندان سفید کننده و براق کننده شایینگ وایت در سه مرحله دندان را سفید میکند .دارای گرانول با قدرت تمیز کنندگی مضاعف دارای عصاره گیاه هل برای مصرف روزانه ...

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) فرش آپ وزن 120 گرم

0تومان

خمیردندان فرش آپ با پایه گیاهی عصاره نعنا و بابونه خنکی و شادابی مضاعف را هنگام مسواک زدن برای دهان شما به ارمغان می آورد  باعث راحتی تنفس می گردد ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) پرومکس وزن 125 گرم

0تومان

دارا بودن گرانول های تمیزکننده باعث ازبین بردن جرم ها و محافظت دایم ازسطح دندان  ماندگجاری طولانی مدت بوی خوش دهان توضیحات:این خمیردندان با دارا بودن گرانول های تمیز کننده و فرمول ویژه باعث از بین بردن جرم و محافظت دایم از سطح دندان در مقابل تشکیل پلاک می گردد و به مدت طولانی دهان را خوشبو و خنک نگه می دارد..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) پرومیلد وزن 125 گرم

0تومان

خمیردندان پرومیلد عمل تمیز کردن دندان را با حداقل سایش انجام میدهد  این محصول حاوی ذرات نانو سیلکا است که حرکت مسواک را روی دندان روان تر نموده و تمامی سطح دندان را پوشش میدهد...

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) پروکلینیک وزن 125 گرم

0تومان

خمیردندان پروکلینیک  حاوی آمینو اسیدها وویتامین های مورد نیاز برای تقویت لثه میباشد   این خمیردندان با دارا بودن فلوراید فعال زمان طولانی تری از مینای دندان شما محافظت میکند  ضد پوسیدگی و مراقبت از دندان های آسیا  ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) کودک با طعم توت فرنگی وزن 100 گرم

0تومان

خمیردندان توت فرنگی  حاوی کلسیم  عصاره توت فرنگی موچود در این خمیردندان کودکان را قادر می سازد احساس خوبی به مسواک زدن پیدا کنند خاصیت ضد جرمی این محصول متمایز است..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) کودک با طعم سیب وزن 100 گرم

0تومان

خمیردندان 2080 با طعم سیب حاوی کلسیم می باشد  عصاره سیب موجود در این خمیردندان کودکان را قادر می سازد احساس خوبی به مسواک زدن پیدا کنند .خاصیت ضد جرمی این محصول متمایز است..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) کودک تمشک ارگانیک وزن 100 گرم

0تومان

خمیردندان بچه تمشک  حاوی کلسیم    عصاره تمشک موچود در این خمیردندان کودکان را قادر میسازد احساس خوبی به مسواک زدن پیدا کنند  خاصیت ضد جرمی این محصول متمایز است ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان (2080) گرین فرش وزن 120 گرم

0تومان

خاصیت ضد پوسیدگی  خنک کننده دهان  حاوی سدیم فلوراید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان  وجود فلوراید سبب درخشندگی دندان می شود..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان آکوافرش (Aquafresh) اینتنس کلین دیپ حجم 75 میلی گرم

0تومان

تمیز کننده و پاک کننده قوی دندان ها   از بین برنده جرم و پلاک دندان  دو برابر اثر پاک کنندگی با میکروکریستال حاوی فلوراید..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان آکوافرش (Aquafresh) اینتنس کلین وایت حجم 75 میلی گرم

0تومان

تمیز کننده و پاک کننده قوی دندان ها   از بین برنده جرم و پلاک دندان   دوبرابر اثر پاک کنندگی با میکروکریستال حاوی فلوراید  این خمیردندان خاصیت سفیدکنندگی و براق شدن دندان را دارد   ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان آکوافرش (Aquafresh) کودک مدل My Big Teeth حجم 50 ميلی گرم

0تومان

حاوی فلوراید جهت مقابله با پوسیدگی دندان محافظت 24 ساعته از دندان و لثه مناسب برای مصرف روزانه مناسب کودکان بالای 6 سال..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی اس کا (gsk) پارادونتکس اکسترافرش حجم 75 میلی گرم

0تومان

این خمیردندان مخصوص افرادی است که هنگام مسواک زدن دچار خونریزی لثه میشوند این خمیردندان حرفه ای و ضد خون ریزی لثه است  مناسب براسی افراد بالای 12 سال با فرمولاسیون تخصصی عنی شده با فلوراید ...

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی اس کا (gsk) پارادونتکس فلوراید حجم 75 میلی گرم

0تومان

به جلوگیری از خونریزی لثه کمک میکند   با مصرف روزانه میزان بوجود آمدن  پلاک را کاهش می دهد  حاوی فلوراید که از پوسیدگی دندان جلوگیری میکند  با طعم قوی و منحصر به فرد  ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) جونیور مخصوص کودکان حجم 50 میلی گرم

0تومان

پیشگیری از پوسیدگی  کمک به استحکام مینای دندان کودک  برای کودکان بالا 7 سال ..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) خوشبو کننده دهان کد 3040 حجم 75 میلی گرم

0تومان

پیشگیری از عوامل تولید کننده بوی بد دهان خوشبو کننده سریع و ماندگار از بین برنده باکتری های دهان حاوی فلوراید برای تقویت مینای دندان مناسب برای استفاده بزرگسالان و کودکان 7سال بع بالا..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) سفیدکننده حجم 75 میلی گرم

0تومان

کمک به حفظ سفیدی و رنگ طبیعی دنداندارای پروویتامین B5 و ویتامین E جهت حفظ و بازسازی بافت لثهماده Stain clear رنگ دانه را از سطوح دندانی برطرف ساخته، هم چنین لایه محافظی بر روی دندان بوجود می آورد که از تشکیل مجدد رنگ دانه جلوگیری می کند..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) ضدپوسیدگی کد 1710 حجم 75 میلی گرم

0تومان

پیشگیری از پوسیدگی و کمک به استحکام مینای دندان  .دارای پروویتامین B5 و ویتامین E که به حفظ و بازسازی بافت لثه کمک می کنند  .دارای ستیل پریدینیوم فلوراید عامل ضدعفونی کننده ...

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) مخصوص دندان های ارتودنسی کد 3080 حجم 75 میلی گرم

0تومان

پیشگیری از پوسیدگی دندان و محافظت از آن در دوره درمان های ارتودنسی دارای ستیل پریدینیوم کلراید عامل ضد عفونی کننده برای بر طرف کردن باکتری های مضر دارای بیزابول عصاره زنجبیل و ویتامین Eبرای حفظ سلامت لثه و جلوگیری از سوزش..

عدم موجودی
نمایش سریع

خمیر دندان جی یو ام (GUM) مخصوص دندان های حساس حجم 75 میلی گرم

0تومان

برطرف کننده حساسیت های دندانی و پیشگیری از آسیب های لثه   دارای آلوئه ورا، ویتامین E و پروویتامین B5 برای حفظ استحکام لثه حاوی 5 درصد نیترات پتاسیم برای کاهش درد ناشی از حساسیت های دندانی..

نمایش 1 تا 20 از 38 (2 صفحه)