شامپو مو

عدم موجودی
نمایش سریع

اسپری جانسون (Johnson's) نرم کننده و درخشان کننده موی کودک حجم 200 میلی لیتر

0تومان

بدون اشک  نرم کننده جهت ازبین برندگی وز و شکستگی مو  درخشان کننده مو  فاقد مواد نگهدارنده  بدون ایجاد حساسیت  با رایحه ای معطر  نیاز به شستشو و آبکشی   دارد..

عدم موجودی
نمایش سریع

روغن ماساژ کودک چیکو (Chicco) حجم 200 میلی لیتر

0تومان

مناسب برای کودکان و نوزادان رفع خشکی های پوست کمک به تغذیه پوست کودک جلوگیری از خارش ها و التهابات پوستی  بدون پارافین و مواد نگهدارنده حاوی سبوس برنج توضیحات:خواص ماساژ دادن کودک به اندازه ای موثر است که اکثر متخصصان بر این باورند که در روز باید حداقل یک بار قبل از خواب کودک بدن لطیف کودکان را با روغن مناسب ماساژ داد. روغن ماساژ کودک چیکو م..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ان لی ون (ENLIVEN) نرم کننده حاوی عصاره سیب قرمز و تمشک حجم 400 میلی گرم

0تومان

مناسب برای انواع مو  بالانس رطوبت مو دارای عصاره های طبیعی جهت تقویت ریشه مو  حفظ سلامت و درخشندگی مو  سازگا ر با انواع مو ..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ان لی ون (ENLIVEN) نرم کننده حاوی عصاره نارگیل و وانیل وزن 400 گرم

0تومان

مناسب برای انواع مو بالانس رطوبت مو  دارای عصاره های طبیعی جهت تقویت ریشه مو حفظ سلامت و درخشندگی مو سازگار با پوست  عصاره نارگیل و وانیل..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) با عصاره سیر ضدریزش وزن 200 گرم

0تومان

حاوی پلی کواترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره چای سبز و ویتامین های E و  B5حاوی عصاره سیر  نرم کننده، حالت دهنده و افزاینده درخشندگی مو  محرک رشد مو و جلوگیری از ریزش  مناسب موهای خشک تا معمولی  کنترل کننده چربی پوست سر  جلوگیری از ریزش مو ..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) با عصاره گزنه ضدریزش وزن 200 گرم

0تومان

حاوی پلی کواترنیوم 10، روغن جوجوبا، عصاره بید کانادایی و ویتامین های E و  B5حاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب و التیام بخش  نرم کننده، حالت دهنده و افزاینده درخشندگی مو  محرک رشد مو و جلوگیری از ریزش  مناسب موهای چرب و معمولی  کنترل کننده چربی پوست سر  جلوگیری از ریزش مو ..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) حاوی سبوس برنج مخصوص موهای خشک و رنگ شده وزن 200 گرم

0تومان

درخشندگی و شادابی ساقه مونرم کننده و حالت دهنده موحاوی ترکیبات ترمیم کننده و ضد التهابمناسب برای موهای خشک و رنگ شدهحاوی ویتامین های گروه Bحاوی عصاره بید کاناداییحاوی روغن جوجوباتوضیحات:برنج از مهمترین غلات مورد استفاده برای پوست و مو است و ترکیبات ارزشمندی مثل ویتامین ها,اسید های آمینه و پروتِین ها در پوست خود دارد شامپو سبوس برنج ایروکس موجب درخش..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) ضد شوره خشک سباروکس وزن 200 گرم

0تومان

حاوی کلیمبازول، پیروکتون اولامین، عصاره های گیاهی التیام بخش مناسب برای شوره های خشک و مقاوم ضد شوره..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) مخصوص کودک ضد شوره ضد قارچ وزن 200 گرم

0تومان

حاوی اکتوپیروکس، یکی از جدیدترین و ایمن ترین ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ شناخته شده در جهان عدم تحریک چشم کودک با استفاده از شوینده های آمفوتری و غیر یونی حاوی عصاره های گیاهی ضد عفونی کننده، التیام بخش و ضد التهاب فرمولاسیون حاوی شوینده های کاملا ملایم و ایمن برای کودکان مناسب برای پوسته ریزی سر نوزادان و شوره و بلفاریت چشم مناسب برای درمان کلاه گهو..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) پرو ویتامینه وزن 200 گرم

0تومان

مناسب براي درمان و ترميم انواع مو  به خصوص موهاي ضعيف و آسيب ديده  جلوگيري از ريزش مو ترميم موهاي ضعيف و شکننده نرم کننده اسکالپ  حاوي عصاره رزماري، پروتئين هيدروليز شده، عصاره بيد کانادايي و ويتامين هاي F و B5  حالت پذيري، شفافيت مو و جلوگيري از گره خوردن، وز شدن و موخوره توضیحات:پلی کـواترنیوم-10 در دو فـرم ( جـدا و در کمپ..

نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) پروتئین جوانه گندم مناسب موهای چرب و نازک وزن 200 گرم

24,700تومان

حاوی عصاره های گیاهی مرطوب کننده و التیام  بخش پوست سر موثر در تغذیه رسانی، شادابی و درخشندگی مو مناسب برای موهای چرب و نازک بر پایه عصاره کامل جوانه گندم نرم کننده و حالت دهنده مو..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX) کودک ضد شوره حجم 200 میلی گرم

17,500تومان

حاوی اکتوپیروکس، یکی از جدیدترین و ایمن ترین ترکیبات ضد شوره و ضد قارچ شناخته شده در جهان  عدم تحریک چشم کودک با استفاده از شوینده های آمفوتری و غیر یونی  حاوی عصاره های گیاهی ضد عفونی کننده، التیام بخش و ضد التهاب  فرمولاسیون حاوی شوینده های کاملا ملایم و ایمن برای کودکان  مناسب برای پوسته ریزی سر نوزادان و شوره و بلفاریت چشم&n..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX)حاوی سبوس گندم حجم 200 میلی گرم

0تومان

شفاف کننده و شاداب کننده موهای کدر و آسیب دیده   حاوی ترکيبات ترميم کننده و ضد التهاب    مناسب برای موهای معمولی   نرم کننده و حالت دهنده   توضیحات:معرفی شامپو سبوس گندم ایروکسدر فرمولاسیون شامپو سبوس گندم ایروکس از عصاره کامل سبوس گندم استفاده شده است. ویتامین ها بویژه ویتامین های گروه B، املاح معدنی، لسیتین، چربی، فیتوستر..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو ایروکس (IROX)ضدشوره اکتوپیروکس حجم 200 میلی گرم

0تومان

ضد قارچ و ضد خارش  حاوي آلانتويين  عصاره اکيناسه  عصاره هاي گياهي ضد خارش  ويتامين هاي E و B5   با فرمولاسيون ويژه مناسب براي انواع مو   حاوي جديدترين و ايمن ترين ترکيب ضد شوره شناخته شده در جهان (اکتوپيروکس 1%)  توضیحات:شامپو ضد شوره بچه ایروکسشامپو ضد شوره بچه ایروکس حاوی ترکیبات موثر و عصاره های گیاهی با خاص..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بدن بچه فيروز (Firoz) مدل Aloe Vera حجم 450 ميلی ليتر

0تومان

حاوی عصاره آلوئه ورا برای کاهش التهاب پوست سر با pH خنثی، فاقد هرگونه مواد صابونی و الکلی بدون اشک و سوزش چشم در هنگام شستشو مناسب برای بدن لطیف کودکان سهولت در شانه پذیری موها حفظ رطوبت طبیعی پوست توضیحات:معرفشامپو بچه آلوئه ورا فیروزترکیبات شامپو بدن آلوئه ورا فیروز به گونه ای است که باعث نرم و لطیف شدن پوست شده این شامپو دارای فرمولاسیون خاص و ف..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بچه ایروکس (IROX) وزن 200 گرم

0تومان

عدم تحريک چشم کودک با استفاده از شوينده های آمفوتری و غير يونیحفاظت از موهای نرم و نازک کودک و افزايش رطوبت و درخشندگی مومناسب برای شستشوی روزانه موهای خشک و آسيب ديده بزرگسالانحاوی عصاره های گیاهی ضد التهاب، التیام بخش و نرم کنندهجلوگیری از خشکی و تحریک پوست سرمناسب جهت شستشوی پلک و مژهحاوی ویتامین های E معرفی شامپو بچه ایروکسشامپو بچه ایروکس بدون..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بچه فيروز (Firoz) حجم 300 میلی لیتر

0تومان

 کمک به حالت پذیری و جلوگیری از وز شدن مو  دارای PH خنثی و مناسب موی لطیف کودک بدون سوزش چشم  جهت مصرف روزانه مناسب برای بزرگسالان با موهای ضعیف و شکننده توضیحات:حمام کردن کودک یکی از خوشا‌یندترین کارهای مربوط به کودکان برای مادران است. هنگام استحمام کودک، لذت و آرامش او کاملا نمایان است. برای تداوم این آرامش بهتر است که یک شامپوی م..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بچه فيروز (Firoz) حجم 500 میلی لیتر

0تومان

 کمک به حالت پذیری و جلوگیری از وز شدن مو  دارای PH خنثی و مناسب موی لطیف کودک بدون سوزش چشم  جهت مصرف روزانه  مناسب برای بزرگسالان با موهای ضعیف و شکننده توضیحات:حمام کردن کودک یکی از خوشا‌یندترین کارهای مربوط به کودکان برای مادران است. هنگام استحمام کودک، لذت و آرامش او کاملا نمایان است. برای تداوم این آرامش بهتر است که یک شام..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بچه فیروز (Firoz) حاوی عصاره اسطوخودوس حجم200 میلی لیتر

0تومان

مناسب بزرگسالان با موهای ظریف، زبر و خشک با pH خنثی، فاقد هرگونه مواد صابونی و الکلی بدون اشک و سوزش چشم در هنگام شستشو مناسب موهای لطیف کودکان حاوی عصاره اسطوخودوس با رایحه ای ملایم و مطبوع معرفی شامپو بچه فیروز حاوی عصاره اسطوخودوسشامپو بچه فیروز حاوی عصاره اسطوخودوس می تواند علاوه بر پاکیزه کردن موی کودک، خوابی راحت و آرام را بعد از حمام برای او..

عدم موجودی
نمایش سریع

شامپو بچه فیروز (Firoz) حجم 200 میلی لیتر

0تومان

 کمک به حالت پذیری و جلوگیری از وز شدن مو  دارای PH خنثی و مناسب موی لطیف کودک بدون سوزش چشم  جهت مصرف روزانه  مناسب برای بزرگسالان با موهای ضعیف و شکننده توضیحات: حمام کردن کودک یکی از خوشا‌یندترین کارهای مربوط به کودکان برای مادران است. هنگام استحمام کودک، لذت و آرامش او کاملا نمایان است. برای تداوم این آرامش بهتر است که یک شا..

نمایش 1 تا 20 از 72 (4 صفحه)