ماسک مو

عدم موجودی
نمایش سریع

بلک ماسک صورت بی ام اس (Bms) حاوی کربن فعال حجم 300 میلی لیتر

0تومان

لایه بردار عمیق پوست رفع  کامل جوش های سر سیاه جداسازی سلول های پوستی مرده درخشان کننده و نرم کننده  پوست..

عدم موجودی
نمایش سریع

روغن ماکادمیا ویتامول (vitamol ) مدل Pure Organic حجم 25 میلی لیتر

0تومان

ماکادمیا نوعی فندق استرالیایی است که درخت آن همیشه سبز است. ماکادمیا یکی از مغذی‌ترین خشکبار است که بسیار انرژی‌زا بوده و چربی‌های آن مفید است. روغن ماکادمیا سرشار از اسیدهای پالمیتولیک، اسید اولوایک و اسید لفیولیک از خانواده امگا ۶ است که به دلیل تشابه با ترشحاتی که غدد چربی پوست سر دارد، برای درمان خشکی مو و از بین بردن موخوره بسیار مناسب است. ای..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک دگری (Degree) پیل آف روشن کننده حجم 200 میلی لیتر

0تومان

تقویت کننده پوست حاوی سیلیسیوم وپتاسیم حاوی اسید های چرب وکمک به ساخت سلول های پوست کاهش چربی های اضافه پوست افزایش کیفیت پوست به دلیل کاهش جوش ها حاوی عصاره گزنه وعلف لیموتوضیحات بیشتر:عصاره گزنه درشستشوی پوست صورت و جلا بخشیدن به آن نقش داشته و سرشار از آهن ویتامین ث و کلروفیل می باشد و گردش خون در پوست را زیاد می کند.عصاره علف لیمو در زدودن چربی..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو آریس (Aris) با عصاره انار حجم 500 میلی لیتر

58,000تومان

تثبیت کننده ی رنگ مو ترمیم کننده ی ساقه مو جلوگیری ازخشکی و زبری مو تغذیه رسانی ساقه مو به کمک عصاره ی گیاهی خون رسانی بهتر به پیازچه مو..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو آریس (Aris) با عصاره سیب حجم 500 میلی لیتر

58,000تومان

ایجاد نرمی ودرخشش مو افزایش حالت پذیری مو جلوگیری از خشکی زبری و وز خوردگی تغذیه رسانی به ساقه مو جلو گیری از ریزش مو..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو آریس (Aris) حاوی روغن آرگان حجم 500 میلی لیتر

58,000تومان

محافظت کامل از مو رفع شکنندگی و موخوره تقویت موهای آسیب دیده ی ناشی از رنگ افزایش شادابی و استحکام مو کاهش جلوگیری از ریزش غیر طبیعی مو..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ال پی ام (LPM) حاوی روغن آرگان وشی باتر حجم 300 ميلی گرم

26,800تومان

حاوی روغن آرگان و شی باتر مفید برای موهای خشک و مجعد رفع خشکی و شکنندگی  موساخت کشور فرانسه توضیحات:ماسک مو مغذی «ال پی ام» مدل «nutrition intense» حاوی عصاره روغن آرگان و شی باتر  است. این محصول برای افرادی است که موهای مجعد و خیلی خشک دارند .  عصاره شی باتر موها را مرطوب می کند و بهترین آبرسان طبیعی مو است. اگر موهای..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ال پی ام (LPM) حاوی شی باتر و عسل حجم 300 ميلی گرم

26,800تومان

مناسب برای موهای خشک و آسیب دیدهحاوی کره کاریته و عسلباترکیب کاملا طبیعیماسک موی «ال‌پی‌ام» مدل «perotection and reparation»  با حجم 300 میلی لیتر مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده است. این محصول علاوه بر تقویت کنندگی مو دارای خواص متعدد و تاثیر گذار است. عصاره شی باتر «محصولی از یک درخت خاص در آفریقا»  در این محصول دارای خواص متعددی از جم..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ال پی ام (LPM) حاوی شیره درخت زیتون و اقاقیا حجم 300 ميلی گرم

26,800تومان

مناسب برای موهای آسیب دیده و نازک   حاوی روغن زیتون و اقاقیا  ترمیم کننده و محافظت کننده  با ترکیب کاملا طبیعی  توضیحات:ماسک مو مغذی «ال‌پی‌ام» مدل «perotection and reparation»  محصول کشور فرانسه با حجم 300 میلی لیتر محصولی مناسب برای موهای نازک و آسیب دیده است. روغن زیتون را می توان معجزه ای برای مو ها دانست. روغن زیتون به..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو دیترون (Ditron) با عصاره انار حجم 400 میلی لیتر

15,900تومان

دارای عصاره انار و پلیمرهای کواترنیزه جهت تثبیت رنگ مو  افزایش درخشندگی، شادابی و لطافت موهای رنگ شده  حاوی فیلتر ضد آفتاب جهت محافظت از رنگ مو  دارای شوینده های مناسب برای ثبات رنگ مو  حفاظت از موهای آسیب دیده و موخوره  نرم کننده و ترمیم کننده ..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو دیترون (Ditron) با عصاره سیب حجم 400 گرم

15,900تومان

تغذیه رسانی ساقه مو به کمک عصاره های گیاهی مناسب برای استفاده در حمام و همراه با آبکشی جلوگیری از خشکی، زبری و وز خوردگی ایجاد نرمی و درخشش در مو افزایش حالت پذیری در مو..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو دیترون (Ditron) کراتینه حجم 400 گرم

17,400تومان

 مناسب موهای خشک و آسیب دیده  مرطوب کننده مو تقویت کننده مو  ترمیم و بازسازی بافت موهای آسیب دید..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ویتامول (vitamol ) مدل Argan حجم 500 میلی لیتر

57,400تومان

مواد شیمیایی و آمونیاک موجود در رنگ‌های مو باعث خشکی مو می‌شود و موی شما را ضعیف و آسیب‌دیده می‌کند. استفاده از ماسک مناسب می‌تواند به ترمیم و بازسازی ریشه‌هایی موهایی که آسیب دیده کمک زیادی کند. ماسک موی ویتامول مدل «Argan» از ترکیباتی نظیر آب، دی سدیم EDTA، پروپیلن گلایکول، پلی کواترنیوم-87، استئارتیمونیوم کلراید 0.65% به همراه آرگان تهیه شده است..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ویتامول (vitamol ) مدل Caviar حجم 500 میلی لیتر

57,400تومان

گاهی بنا به دلایل مختلفی مانند استفاده بیش از حد از سشوار برای خشک کردن یا حالت دادن به موها، استفاده از اتو برای صاف کردن مو، رنگ کردن به دفعات متعدد موجب خشک و آسیب دیدن ریشه مو می‌شود. در این حالت استفاده از ماسک‌های ترمیم کننده پیشنهاد مناسبی است. ماسک موی ویتامول مدل «Caviar» در بسته‌بندی 500 میلی‌لیتر عرضه می‌شود. این ماسک به صورت پمپی قابل ا..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ویتامول (vitamol ) مدل Keratin حجم 500 میلی لیتر

57,400تومان

موهای اکثر خانم‌ها پس از چند بار رنگ کردن، به دلیل مواد شیمیایی که داخل رنگ‌ها وجود دارد، ضعیف شده و بسیار شکننده می‌شود. در این مواقع استفاده از ماسک‌ها و سرم‌ها می‌تواند تا حد زیادی به موهای آسیب‌دیده شما کمک کند. ماسک مو ویتامول مدل «Keratin» در حجم 500 میلی‌لیتری عرضه می‌شود. این ماسک مو حاوی کراتین است و می‌تواند با رساندن مواد مغذی که موی شما..

عدم موجودی
نمایش سریع
عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ویتامول(vitamol ) مدل Macadamia حجم 500 میلی لیتر

33,400تومان

اکثر خانم‌ها برای تنوع، زیبایی و یا پوشاندن سپیدی موها، آن را رنگ می‌کنند. استفاده از رنگ به ویژه به دفعات متعدد، به دلیل وجود آمونیاک موجب خشک شدن موها می‌شود. از طرفی موهای شما نیاز به آبرسانی دارد و اگر آب موهایتان کم شود، پس از مدتی خشک و شکننده می‌شود. به همین دلیل باید از ماسک‌های تقویت‌کننده استفاده کنید تا نرمی و لطافت را به موهای خود بازگر..

عدم موجودی
نمایش سریع

ماسک مو ویتامول(vitamol )مدل Argan حجم 1000 میلی لیتر

57,400تومان

استفاده از ماسک، سرم و اسپری‌های دو فاز برای کسانی که موهای خود را به طور مداوم رنگ می‌کنند، بسیار لازم و ضروری است. بافت موی شما پس از رنگ کردن آسیب دیده، تارهای آن شکننده می‎‌شود و نرمی طبیعی خود را از دست می‌دهد. در این شرایط حتی ممکن است ریزش‌های غیرطبیعی شما را ناراحت و نگران کند. استفاده از ماسک می‌تواند موهای آسیب‌دیده‌ی شما را ترمیم کند. ما..

عدم موجودی
--INF%
نمایش سریع

سرم مو پلی هات مومنت (PLAYHOT MOMENT) براق کننده برای موهای خشک حجم 80 میلی لیتر

23,750تومان 0تومان

احساس سبکی روی موها به دلیل چربی کم  اثر درخشان کنندگی حرفه ای مو  افزایش حرفه ای حجم موهای آُسیب دیده  شانه پذیری و حالت پذیری ایده آل  تثبین کننده رنگ مو  ایجاد حالت ابریشمی بر موها  تغذیه مناسب مو توسط اسید آمینه  رفع شوره سر  ترمیم دیواره و ساقه موهای آسیب دیده  خنثی نمودن الکتریسته ساکن موها  پ..

عدم موجودی
--INF%
نمایش سریع

سرم مو پلی هات مومنت (PLAYHOT MOMENT) براق کننده حاوی روغن آرگان حجم 80 میلی لیتر

25,000تومان 0تومان

خواص آنتی اکسیدانی، امگا 6 و امگا 9 روغن آگان  احساس سبکی روی موها به دلیل چربی کم  اثر درخشان کنندگی حرفه ای مو  افزایش حرفه ای حجم موهای آُسیب دیده  شانه پذیری و حالت پذیری ایده آل  تثبین کننده رنگ مو  ایجاد حالت ابریشمی بر موها  تغذیه مناسب مو توسط اسید آمینه  رفع شوره سر  ترمیم دیواره و ساقه موهای آس..

نمایش 1 تا 20 از 30 (2 صفحه)