ژل بهداشتی

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل بهداشتی بانوان ایروکس (IROX) آنتی باکتریال حجم 200 میلی گرم

13,900تومان

حاوی ترکیبات نرم کننده جهت ایجاد رطوبت مناسب و پیشگیری از خشکی و خارش واژن همراه با عصاره های گیاهی ضد التهاب، ترمیم کننده و التیام بخش کمک به محافظت در مقابل باکتری ها و میکرو ارگانیسم های مضر غیر حساسیت زا و سازگار با pH طبیعی واژن شوینده ملایم مناسب برای بانوان و دوشیزگان رفع بوی نامطبوع و خوشبو کننده عامل پیشگیری از ابتلا به عفونت سهولت شستشو ب..

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل بهداشتی ویرگو (VIERGO ) مخصوص بانوان با عصاره آلوئه ورا

31,400تومان

ویرگو (VIERGO ) ژل بهداشتی  مخصوص بانوان  با عصاره آلوئه ورا جهت شستشوی سطح خارجی واژینال میباشد از رشد باکتری ها جلوگیری میکند همچنین وجود عصاره آلوئه ورا باعث شادابی و لطافت ناحیه واژینال میشودبه صورت روزانه و پس از دوران قائدگی و نزدیکی استفاده شود...

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل بهداشتی ویرگو (VIERGO) مخصوص بانوان با عصاره انار

34,000تومان

(VIERGO ) ژل بهداشتی مخصوص بانوان با عصاره انار جهت شستشوی سطح خارجی واژینال میباشد این محصول ب دلیل دارا بودن عصاره انارکه منبع سرشار ماده تانن است است به عنوان یک قابض عمل میکند  عصاره انار خواص ضعیف استروژنی داردکه میتواند در برطرف کردن عوامل یائسگی موثر باشد ..

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل شستشوی ویرگو (VIERGO ) جرمیساید با حجم 200 میلی لیتر

15,700تومان

این ژل جهت پاکسازی عمیق پوست فرموله گردیده با تامین رطوبت مورد نیاز بدن باعث نرمی پوست میگردد. این ژل با حفظ PH طبیعی پوست و پاک کننده های غیر صابونی ملایم به کنترل چربی پوست کمک میکند و دارای خاصیت آنتی باکتریال میباشد...

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل شستشوی کرفری (Carefree) آلوئه ورا حجم 200 ميلی لیتر

15,900تومان

فاقد مواد صابونی  حفظ PH طبیعی بدن   حاوی عصاره برگ آلوئه ورا  توضیحات:افزایش میزان شاخص عددی مقدار اسیدیته در ناحیه خارجی واژن، احتمال انباشته شدن باكتری ها را در این ناحیه بسیار بالا برده و ایجاد بوی نامطبوع را كه بر اثر واكنش این باكتری ها با ترشحات اطراف واژن ایجاد می گردد، سبب می شود. در طی دوران قاعدگی و پس از نزدیكی میزان اسید..

عدم موجودی
نمایش سریع

ژل شستشوی کرفری (Carefree) جهت پوست حساس حجم 200 ميلی لیتر

15,900تومان

ژل شستشوی بانوان کرفری  مناسب برای پوست های حساس  مناسب شستشوی نقاط حساس بدن با Ph طبیعی و بدون صابون توضیحات:امروزه با گسترده شدن اطلاعات پزشکی بانوان و خانواده ها ، بیماری کمتری در بین خانواده شیوع پیدا می کند ؛ ولی متاسفانه یکی از این بیماری ها که هیچ گاه از بین نمی رورد عفونت ناحیه ( ت ن ا س ل ی ) بانوان است که محققان برای پیشگیری از..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)