نوار بهداشتی

عدم موجودی
نمایش سریع

تامپون اوبی (ob) سوپر

0تومان

 قدرت جذب بالا (2 قطره)، مناسب براي خونريزي کم تا متوسط، انبساط و تغییر شکل متناسب با واژن در هنگام قاعدگی، بیشترین محافظت و راحتی را فراهم آورد،داراي اپليکاتور پلاستیکی به منظور سهولت در استفاده، دارای بسته بندی جداگانه برای حمل آسان و بهداشت بیشتر، حاوی 16 عدد تامپون،توضیحات:تامپون تامپکس کامپک متشکل از مواد جاذب طبیعی کت..

عدم موجودی
نمایش سریع

تامپون اوبی (ob) سوپر پلاس

0تومان

قدرت جذب بسیار بالا استفاده آسان دارای پوشش ابریشمی حفاظت کامل طراحی شده با شیار ها منحنی بسته بندی کوچک و مناسب حمل حاوی 16 عدد تامپون توضیحات:تامپون اُبی محصولی کاملا بهداشتی با جذب بالا جهت استفاده بانوان در دوران قاعدگی می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی بوده که حفاظت بیشتری نسبت به سایر تامپون ها ایجاد می نماید.استفاده از تامپون ..

عدم موجودی
نمایش سریع

تامپون اوبی (ob) مینی

0تومان

تامپون‌ها را مرتب عوض کنید و در شب نوارهای بهداشتی را جایگزین آن‌ها کنید. از تامپون‌های فوق جاذب استفاده نکنید، از انواع نخی استفاده کنید. اگر شما دچار عفونت پوستی به ویژه نزدیک آلت تناسلی هستید، از تامپون استفاده نکنید. قبل از گذاشتن تامپون، دست‌ها را به دقت بشویید. استافیلوکوک‌ها معمولاً در دست وجود دارند. برای زخم‌های عفونی فوراً از پزشک کمک بخو..

عدم موجودی
نمایش سریع

تامپون اوبی (ob) نرمال

0تومان

 قدرت جذب بالا (2 قطره)مناسب براي خونريزي کم تا متوسطانبساط و تغییر شکل متناسب با واژن در هنگام قاعدگی، بیشترین محافظت و راحتی را فراهم آوردداراي اپليکاتور پلاستیکی به منظور سهولت در استفادهدارای بسته بندی جداگانه برای حمل آسان و بهداشت بیشترحاوی 16 عدد تامپونتوضیحات:تامپون تامپکس کامپک متشکل از مواد جاذب طبیعی کتان و یا ابریشـم مصـنوعی است که..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی لیدی کر (ladycare) بالدار مشبک سایز بزرگ 10 عددی

6,000تومان

بالدار بزرگ و مشبکتست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن فوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برندladycare بوده که در سایز بزرگ عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه با سایر محصو..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی لیدی کر (ladycare) بالدار نازک سایز بزرگ سوپر سافت10 عددی

9,700تومان

بالدار بزرگ و نازکتست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن فوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برندladycare بوده که در سایز بزرگ  و نازک عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی لیدی کر (ladycare) بالدارساده سایز بزرگ 10 عددی

4,500تومان

بالدار بزرگ سادهتست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن فوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برندladycare بوده که در سایز بزرگ عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه با سایر محصولا..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی لیدی کر (ladycare) مسافرتی خیلی بزرگ ماکسی 10 عددی

9,000تومان

بالدار خیلی بزرگ مدل ماکسیتست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت بدون لکه تا 8 ساعتفوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برندladycare بوده که در سایز خیلی  بزرگ عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه با سایر محصولا..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی کرولی (KAROLI) بالدار 3 قطره بسته 14 عددی

24,000تومان

3قطره (14عددی) تست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن فوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی ساخت کشور آلمان توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برند KAROLI بوده که در سایز بزرگ عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه ..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی کرولی (KAROLI) بالدار 5 قطره بسته 12 عددی

22,000تومان

5 قطره (12عددی) تست شده از نظر عدم ایجاد حساسیت عدم استفاده از کلر در فرآیند سفید کردن فوق العاده نازک با مواد جاذب رطوبت جذب و چسبندگی عالی ساخت کشور آلمان توضیحات:نوار بهداشتی  یکی از محصولات بهداشتی برند KAROLI بوده که در سایز بزرگ عرضه شده است و انتخابی مناسب برای استفاده در روز و همین‌طور مهمانی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. این مدل در مقایسه..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی کرولی (KAROLI) مدل اکسترا بسته 10 عددی

35,000تومان

سایز متوسط 5 قطره 10 عددی برای مراحل آغازین ضعف مثانه مناسب برای خونریزی های شدید و دوران بعد از زایمان و... ضد حساسیت جذب و عدم انتشار بو حفاظت عالی از نشت ساخت کشور آلمان توضیحات:نوار بهداشتی کرولی مدل EXTRA» با جذب و چسبندگی بالا تمام ویژگی های یک نوار بهداشتی مناسب و با کیفیت را دارد. نوار بهداشتی از محصولاتی است که خانم‌های بالغ در طول ماه به ..

عدم موجودی
نمایش سریع

نوار بهداشتی کرولی (KAROLI) مدل ماکسی بسته 10 عددی

60,000تومان

سایز بزرگ6 قطره 10 عددیبرای مراحل شدید تر ضعف مثانهمناسب برای خونریزی های شدید و دوران بعد از زایمان و...ضد حساسیتجذب و عدم انتشار بوحفاظت عالی از نشت توضیحات:ساخت کشور آلماننوار بهداشتی کرولی مدل MAXI» با جذب و چسبندگی بالا تمام ویژگی های یک نوار بهداشتی مناسب و با کیفیت را دارد. نوار بهداشتی از محصولاتی است که خانم‌های بالغ در طول ماه به آن ن..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرفری (Carefree) روزانه اوريجينال بسته 20 عددی

10,800تومان

ویژگی هاقابل استفاده به صورت روزانه دارای نوار ویژه در پشت پد جهت محافظت از لباس جذب سریع کنترل بو تولید شده از الیاف طبیعی نخی ایجاد حس طراوت و خشکی در طول روز ضد حساسیت توضیحات:پد بهداشتی «کرفری» (Carefree) مدل « Original » از انواع مناسب برای این منظور است. این پد ساخته شده از الیاف نخ طبیعیست. این پد، قدرت جذب بالا و سریعی دارد ک..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرفری (Carefree) روزانه فرش پلاس بزرگ بسته 20 عددی

10,150تومان

 مناسب برای مصرف روزانه  ایجاد حس طراوت و خشکی در طول روز  کنترل بو همراه با رایحه‌ی ملایم  جذب سریع  بسیار نرم  تولید شده از الیاف طبیعی نخی  ضد حساسیت 20 عددی توضیحات: سایز 156mmبرای تولید این محصول از الیاف نخ طبیعی استفاده شده و بسیار نرم و انعطاف پذیر است. که این امر در نحوه ی حرکت خانم ها و ایجاد آرامش ..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرفری (Carefree) روزانه نرمال کتان بسته 34 عددی

15,250تومان

مناسب مصرف روزانه تولید شده از الیاف طبیعی نخی بسیار نرم کنترل بو جذب سریع 34 عددی احساس طراوت و خشکی در طول روز توضیحات:امروزه برای بهداشت بیشتر بانوان در طول روز، محصولات مفیدی مانند پدهای روزانه در دسترس است. از آن‌جاییکه معمولا خانم‌ها با تحولات هورمونی دچار ترشحات داخلی می‌شوند، استفاده از پد روزانه می‌تواند به خشک ماندن ناحیه، کمک کند. یک نمو..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرفری (Carefree) روزانه پلاس بزرگ با جذب بالا بسته 20 عددی

11,000تومان

مناسب برای مصرف روزانه سایز پهن و بزرگ کنترل بو تا 12 ساعت احساس طراوت و خشکی در طول روز 20 عددی توضیحات:خانم‌ها به دلیل فیزیک خاصی که دارند، معمولا با تحولات بسیاری در طول ماه و سال زندگیشان روبه‌رو می‌شوند. بالا پایین رفتن سطح هورمون‌ها از جمله‌ی این تحولات است که قاعدتا با ترشحات خارج شده از بدن همراه‌ است. در چنین موارد پیش آمده معمولا استفاده ..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرفری (Carefree) فرش روزانه با پوشش کتان بسته 20 عددی

10,700تومان

ضد حساسیت جذب فوری جلوگیری از بوی نامطبوع  با جنس کتان  پوشش دهی جریان هوا احساس خشکی مناسب برای استفاده تا 12 ساعت رایحه تمیزی و ملایم  بلند تر و پهن تر از سایز های معمولی دارای پوشش پلاستیکی بر روی هر پد بطور مجزا ۲۰ عددی..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرولی (KAROLI) روزانه مدل Bodyform بسته 45 عددی

17,100تومان

پد بهداشتي روزانه کرولي مدل Classic بسته 45عدديمخصوص بانوانسازگار با انواع پوستتوضیحات:پد بهداشتی روزانه «کرولی» (Caroli) مدل «Classic» در یک بسته‌ی 45 عددی و کاملا بهداشتی عرضه شده که برای استفاده در قسمتی از بدنه‌ی بسته‌بندی، پرفراژ دارد که با باز کردن آن می‌توان به صورت تکی و بدون تماس با دیگر پدها، از آن استفاده کرد. این پد در سایز کوچک است که ..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرولی (KAROLI) روزانه مدل Airlaid Large بسته 32 عددی

14,050تومان

دارای قدرت جذب بالا بزرگمناسب برای انواع پوستبدون کلرجهت حفظ پاکیزگی و طراوت دوران بعد از قاعدگیرعایت بهداشت فردی یکی از گام‌های مهم در سلامت و شادابی روح و جسم است. پد بهداشتی «کرولی» (Caroli) مدل «Airlaid large»، در سایز بزرگ و با قطر نازک عرضه شده و کیفیت بسیار خوبی دارد. این پد آلرژی‌زا نیست و قدرت جذب بالایی هم دارد. ترکیبات جاذب آن، فاقد کلرو..

عدم موجودی
نمایش سریع

پد بهداشتی کرولی (KAROLI) روزانه مدل Classic بسته 30 عددی

14,700تومان

پد بهداشتي روزانه کرولي مدل Classic بسته 30 عددي مخصوص بانوان  سازگار با انواع پوست توضیحات:پد بهداشتی روزانه «کرولی» (Caroli) مدل «Classic» در یک بسته‌ی 30 عددی و کاملا بهداشتی عرضه شده که برای استفاده در قسمتی از بدنه‌ی بسته‌بندی، پرفراژ دارد که با باز کردن آن می‌توان به صورت تکی و بدون تماس با دیگر پدها، از آن استفاده کرد. این پد در سایز کو..

نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)