اسپری بوگیر

عدم موجودی
نمایش سریع

اسپری دپی (DEPI) بوگیر کفش حجم 60 میلی لیتر

0تومان

اسپری بوگیر کفش دپی  جلوگیری از بوی بد پا  از بین برنده قارچ ها و باکتری های کفش  توضیحات:وجود رطوبت قارچ ها و باکتری های مختلف در فضای کفش به سبب تخمیر و گندیدگی، بوی نامطبوعی را ایجاد می نماید. مواد موثره و جاذب بو در فرمولاسیون این محصول موجب جذب بوهای نامطبوع شده و از طرفی فضای داخل کفش را کاملا ضدعفونی می نماید.لذا این محصول می ..

عدم موجودی
نمایش سریع

اسپری دپی (DEPI) جلوگیری از تعریق و بوی بد پا حجم 60 میلی لیتر

0تومان

اسپری  پا کفش دپی  جلوگیری از تعریف از بین برنده بوی بد پا رفع ترک و جلوگیری از پوسته شدن پاشنه پا توضیحات:اسپری پای دپی بدلیل دارا بودن مواد موثره ویژه از تعریق پا جلوگیری بعمل آورده و بواسطه وجود مواد ضد عفونی کننده در این محصول باکتریهای مضر پا و بین انگشتان را از بین برده و بوی بد ناشی ازآنها را برطرف می نماید.مواد موثره مرطوب کننده و..

عدم موجودی
نمایش سریع

کرم دپی (DEPI) مو بر بردن محتوی ویتامین E حجم 50 میلی لیتر

0تومان

از بین برنده موهای زائد بدن محتوی ویتامین E و آلانتوئین و عصاره های گیاهی مناسب برای انواع مو توضیحات:کرم موبر دپی دارای ماده موثره تیوگلیگولیک اسید بودن ایجاد ناراحتی های پوستی و حساسیت ننموده و به راحتی موهای زائد را از بین می برد ضمنا مناسب انواع پوست فرموله شده و پوست را پس از مصرف لطیف و شفاف می نماید.توجه:کرم موبر جهت استفاده خارجی بوده و از ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)